:: Strona główna PZ :: Strona główna WOŚP

Wszystkie prezentowane w audycjach nagrania zamieszczone zostały za zgodą wykonawców, autorów i producentów nagrań.

Odtwarzacz audycji

Spoty radiowe WOŚP

spot 1 - 30 s - pobierz
spot 2 - 34 s - pobierz
spot 3 - 25 s - pobierz
spot 4 - 36 s - pobierz
spot 5 - 55 s - pobierz
spot 6 - 54 s - pobierz
spot 7 - 54 s - pobierz
spot 8 - 50 s - pobierz
spot 9 - 51 s - pobierz
spot 10 - 45 s - pobierz
spot 11 - 41 s - pobierz

Zajrzyj na strony:

Podcasting.pl
Podsafe Music Network
iTunes
Polcaster
Zespoły, które wyrazily zgodnę na publikacje ich nagrań w podkaście Pozytywne Zacisze

Kanały RSS:

WOŚP
Pozytywne Zacisze
Podkast Techniczny
Blog
Wszystkie kategorie
Add to Google

Podkast Wielkiej Orkiestry

Witam na stronie podcastu stworzonego specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Audycje przygotowywane będą co tydzień. Usłyszycie w nich w skrócie to co nowego pojawia się na stronach www.wosp.org.pl, a także historie i nagrania, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Zachęcam was do współtworzenia naszych audycji. Nadsyłajcie swoje propozycje (wosp@wosp.org.pl), czego chcielibyście posłuchać, czego chcielibyście się dowiedzieć, jednym słowem gdzie mamy przyłożyć ucho naszego podcastu.

Pamiętajcie również, że audycje nasze mogą być swobodnie rozpowszechniane w internecie. Jeśli masz swoją stronę lub radio internetowe umieść naszą audycję, będziemy mogli w ten sposób dotrzeć do większej ilości osób, a o to właśnie chodzi, żeby Orkiestra była jak największa.

Borys Kozielski

oficjalny serwis aukcyjny wośp 2007. kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc oficjalny serwis aukcyjny wośp 2007. kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc
brtrick
Tu możesz zapisać się na informacje dla rozgłośni internetowych i radiostacji:
Podaj adres e-mail:

Audycje umieszczone w porządku chronologicznym znajdziecie poniżej. Można też skorzystać z odtwarzacza po lewej. Miłego słuchania!


Konferencja prasowa po XV Finale
15.02.2007 13:32
Obrazek do newsa
Następnego dnia po XV Finale WOŚP w siedzibie Fundacji przy ul Niedźwiedzia 2 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Jurka Owsiaka. Surowy zapis tej konferencji trwa 40 minut
  więcej >>

Konferencja prasowa podczas XV Finału
14.02.2007 13:28
Obrazek do newsa
Surowy zapis konferencji prasowej jaka odbyła sie 14 stycznia 2007 roku w trakcie XV Finału w budynku Telewizji Polskiej przy ul Woronicza 17 w Warszawie kilka minut po pierwszym wejściu antenowym.
  więcej >>

Jutro XV Finał WOŚP
13.01.2007 21:15
Obrazek do newsa
W ostatnim, przed finałem podkaście posłuchacie relacji z przekazania wagonu od PKP, Jacek Kulesza zaśpiewa piosenkę pod tytułem "Fish"
  więcej >>

ASP Hołdysa
12.01.2007 01:11
Obrazek do newsa
Ponad 70 minut opowieści o Akademii Sztuk Przepięknych w wykonaniu Zbyszka Hołdysa. Skąd pomysł, jak się rodził, jak doszło do realizacji, jak się udało i jakie są zamierzenia na następny Przystanek Woodstock. A także na koniec mała niespodzianka.
  więcej >>

Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5